Головна » 2013 » Травень » 13 » Директора Волинського краєзнавчого музею А.М.Силюка відзначено творчою премією Луцького міського голови.
ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
(ВИТЯГ)
від 13.05.2013  № 212
           м.Луцьк

Про призначення одноразових
творчих премій міського голови
працівникам галузі культури і
мистецтва міста, аматорам народної
творчості, обдарованій молоді та
членам громади, які провадять
діяльність у сфері культури

Відповідно до статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення міської ради від 18.12.2012 № 35/25 «Про Програму фінансування культурно-мистецьких заходів у місті Луцьку на 2013 рік», Положення про щорічні одноразові творчі премії міського голови працівникам галузі культури і мистецтва міста, аматорам народної творчості, обдарованій молоді та членам громади, які провадять діяльність у сфері культури, затвердженого розпорядженням міського голови від 29.03.2012 №134, та у зв’язку з відзначенням Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

1. Призначити одноразові творчі премії міського голови працівникам галузі культури і мистецтва міста, аматорам народної творчості, обдарованій молоді та членам громади, які провадять діяльність у сфері культури, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн. кожному, згідно з додатком.

Міський голова                                               Микола Романюк

до розпорядження міського голови
від 13.05.2013 № 212

Список
працівників галузі культури і мистецтва міста, аматорів народної творчості, членів громади, яким призначається  одноразова творча премія
міського голови
1. Бондарчук Андрій Іванович – голова Волинського Крайового Братства імені Святого Апостола Андрія Первозванного.
2. Гуменюк Надія Павлівна – поетеса, прозаїк, публіцист, заслужений журналіст України.
3. Жилюк Тетяна Іванівна – викладач Луцької музичної школи №3.
4. Козачук Олена Анатоліївна – керівник зразкового аматорського ансамблю танцю «Волиняночка» Палацу культури міста Луцька.
5. Силюк Анатолій Михайлович – директор Волинського краєзнавчого музею.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 999 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2