Головна » 2013 » Листопад » 30 » Дарунок музею.
Дарунок музею.
    Далеко не вперше щедрим дарувальником для Волинського краєзнавчого музею виступає Олексій Златогорський. Саме з музею він розпочав свій трудовий шлях, а відвідував музей ще будучи школярем, тож лишився музейником у душі – на все життя. Як музейник він добре знає наші потреби, наші обмежені можливості у їх задоволенні, мізерні кошти на придбання предметів, які складають музейний фонд. Тому часто без жалю розлучається з рідкісними виданнями, які потрапляють до його особистої бібліотеки, без копійки відшкодування дарує їх рідній Alma mater.
   Цього разу Волинський краєзнавчий музей збагатів на раритети – книги Лесі Українки «Вавилонський полон. На руїнах» (Українська накладня Київ – Берлін, без року), її ж «Неопубліковані твори», які з рукописів підготувала до друку Марія Деркач (Львів: «Вільна Україна», 1947), та Василя Сімовича «Листування Лесі Українки з Й.Маковеєм із додатком листів Олени Пчілки та власних споминів про побут Лесі Українки в Чернівцях» (Львів: видавнича спілка «Хортиця», 1938).

Висловлюючи подяку Олексієві Златогорському, ми бажаємо, щоб не бідніла його щедра душа.
Наталія Пушкар,
головний хранитель
Волинського краєзнавчого музею
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1059 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0