Головна » 2016 » November » 26 » Чорна сповідь моєї Вітчизни
Чорна сповідь моєї Вітчизни

25 листопада у Нововолинському історичному музеї відбувся тематичний захід «Чорна сповідь моєї Вітчизни», приурочений Дню пам’яті жертв голодоморів, – повідомляє Нововолинська міська газета «Наше місто».

На заході були присутні учні 10 класу ЗОШ № 3 зі своєю вчителькою Оленою Федорівною Виклюк, які уважно слухали розповідь про цей тяжкий злочин проти людства. Звучали слова про те, що ми повинні берегти у пам’яті згадку про глибоку рану в душі українського народу. Скільки болю, мук, жаху, брехні зазнав наш народ. Духовно-моральний стан сучасного українського суспільства свідчить про те, що голодомор був засобом для винищення, упокорення всього українського селянства, насадження йому бездуховності та німої рабської покори.

Відвідувачі виставки мали змогу ознайомитися з фотографіями та картинами, а свічка, запалена під час заходу, стала символом шани та скорботи за загиблими під час голодомору.

Відео Телеканал СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 752 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1