Головна » 2013 » Травень » 16 » Багата спадщина.
Багата спадщина.
18 травня відзначатиметься Міжнародний день музеїв. Нововолинському народному історичному музею весною виповнилося 15 років. На даний час у ньому нараховується 5932 експонати, 1375 із яких – із фонду оригіналів. У міській скарбниці історії з дня її відкриття успішно й творчо трудиться директор закладу Надія Войтюк. Тепер поруч із нею переймає досвід Ірина Костюк, випускниця історичного факультету Волинського Національного університету імені Лесі Українки, де вона здобула спеціальність музейна справа та експертиза культурних цінностей.
Лише в минулому році в музеї нашого міста його працівники провели дванадцять різноманітних виставок. Творчі люди краю в ньому черпають натхнення й насолоду, милуються справжньою красою живопису, творіннями золотих рук своїх земляків.
У травні відбулося відкриття двох неповторних виставок. Показ декоративно-прикладного мистецтва „Казковий дивосвіт” підготували викладачі й талановиті діти школи мистецтв.

300 писанок із колекції фондів музею представлені на традиційній виставці, приуроченій до Великодня. Ваблять зір роботи писанкарок Любомири Семенович, Галини Ус, Юлії Вишняк, Наталії Волчанюк, Надії Мотики, Марії Булюк, Людмили Климюк та інших мешканців нашого міста й округи.
Щирі вітання з нагоди професійного свята музейним працівникам із зиченнями доброго здоров’я, достатку й організації багатьох вдалих публічних показів.
Марія КОРНИЛЮК.
На знімку: під час виставки "Казковий дивосвіт” у народному історичному музеї Нововолинська.

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 1079 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0