Головна » 2018 » Жовтень » 13

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки з нагоди Дня захисника України відбулася зустріч ветеранів АТО та Другої світової війни з членами ветеранських організацій м. Луцька та небайдужою громадськістю.

12 жовтня в Любомльському краєзнавчому музеї відбулася зустріч із відомим українським кінорежисером-документалістом, лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка, лауреатом премії Василя Стуса Михайлом Ткачуком.

10 жовтня студенти групи «Транспортні технології»-41 Луцького національного технічного університету відвідали Музей історії Луцького братства, що знаходиться у Старому місті.

10 жовтня до Дня захисника України, у рамках проекту «Наші Захисники», у Волинському краєзнавчому музеї відбулась зустріч із військовослужбовцями Луцького прикордонного загону.