Головна » 2018 » Жовтень » 08

9 жовтня о 16.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття унікальної виставки мікромініатюр відомого майстра Володимира Казаряна «Восьме чудо світу».

Депутати вдруге не підтримали його кандидатуру на сесії Рівнеоблради. Чи буде оскаржувати рішення екс-директор Рівненського краєзнавчого музею? Чи є порушення процедури голосування? Олександр Булига у прямому ефірі Рівне.Fm

У Камінь-Каширському краєзнавчому музеї був проведений науково-освітній захід «Вишиванка: експонат, традиція, модний тренд». На основі музейної колекції його учасники мали можливість оглянути жіночі і чоловічі сорочки кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.

Співробітники Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки взяли участь у святкуваннях з нагоди Дня бійця територіальної оборони, який проходив 6 жовтня на полігоні 14 окремої механізованої бригади.