Головна » 2018 » October » 8 » До Дня бійця тероборони
До Дня бійця тероборони

Співробітники Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки взяли участь у святкуваннях з нагоди Дня бійця територіальної оборони, який проходив 6 жовтня на полігоні 14 окремої механізованої бригади. Стрілецький день включав змагання бійців тероборони, інструктажі також з залученням зразків озброєння із фондів музею, навчання та святковий концерт. Участь у заходах взяли губернатор області Савченко О. І., заступник голови Волинської обласної ради Карпюк Р. П., волинський обласний військовий комісар Кулик Р. А., представники влади та ЗМІ.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 502 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0