Головна » 2017 » Березень » 20

У Парижі (Франція) провідний науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею Богдан Зек взяв участь у пам’ятному вечорі, присвяченому 100-річчю від дня народження Олега Штуля (1917–1977) – українського громадсько-політичного діяча, провідника ОУН, головного редактора газети «Українське слово».

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулося свято «День поезії», організоване Ковельським фондом культури

21 березня о 14.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться зустріч до Дня українського добровольця «Вони були першими».

Портал про переміщені і втрачені історичні та культурні цінності "Забута спадщина" опублікував новий документ ЮНЕСКО: "Військовий посібник з охорони культурної спадщини".

Міжнародний фонд культурного розмаїття оголосив конкурс проектів на отримання фінансової допомоги. Проекти, які отримують підтримку МФКР, охоплюють широкий спектр діяльності