Головна » 2017 » Березень » 07

У Володимир-Волинському історичному музеї відбулася презентація виставки живопису Віталія Федоренка під назвою «Вслід за почуттям…».

З 6 по 8 березня у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки перебуває фотовиставка «Герої – серед нас!». Автор світлин – заслужений журналіст України, член Національної спілки журналістів України та Національної спілки краєзнавців України Валерій Мельник.

9 березня о 13.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться вечір-портрет волинської поетеси Людмили Лежанської «Мій доброокий світ…», приурочений до 70-ої річниці від дня народження. Акція відбудеться в рамках музейного проекту «Відомі жінки Волині».

У Волинському краєзнавчому музеї, в рамках Року Тадеуша Костюшко, відбувся тематичний вечір „Про Костюшко… словом і співом”, організований спільними зусиллями Товариства польської культури імені Тадеуша Костюшка та працівників відділу давньої історії музею.