Головна » 2017 » Березень » 13

У Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет української поетеси Людмили Лежанської «Мій доброокий світ…», приурочений до 70-ої річниці від дня її народження.

В четвер, 16 березня 2017 року, о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Волинь в Українській революції 1917–1921 років», приуроченій до 100-річчя від заснування Центральної Ради та початку революції.

Шановні колеги!

Якщо ви бажаєте взяти участь в Українському Музейному Форумі, що відбудеться у м.Переяслав-Хмельницький 3-5 липня 2017 р., але ще не встигли зареєструватися на сайті https://museum-forum.info, просимо зробити це не зволікаючи.

9 та 10 березня для українців є особливими, адже пов’язані з іменем великого Українця, геніального Поета, Пророка і Мислителя Тараса Шевченка. Піднесено один із цих днів минув у Торчинському народному історичному музеї імені Г. О. Гуртового. Тут відбувся захід, який не залишив байдужим жодного з його учасників.