Головна » 2017 » Березень » 01

Волинський краєзнавчий музей має нове надходження – колекцію писанок від майстрині Ірини Михалевич з м. Олександрії.

У приміщенні Маневицького краєзнавчого музею відбулася презентація виставки Володимира Ящука «Мініатюрні моделі вітрильників в пляшках». У відкритті виставки взяли участь учні Серхівської школи та жителі Маневич.

У Старовижівському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Творчі шляхи письменника, заслуженого діяча мистецтв України, Василя Гея на Старовижівщині».

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся обласний конкурс читців «Мій любий краю», присвячений 146-й річниці від дня народження Лесі Українки.

2 березня о 14.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки пейзажів Ореста Хмельовського «Моя Волинь, мої Карпати».

У галереї мистецтв Ковельського історичного музею відкрилася виставка «волинського фаберже» Анатолія Бойка.