Головна » 2017 » Березень » 21

21 березня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч до Дня українського добровольця «Вони були першими».

Із дня весняного рівнодення (20 березня) – початку астрономічної весни, відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок «Ой, Весна-красна, що ти нам, Веснонько, принесла?!» із циклу «Чарівні пори року».

Фонди Волинського краєзнавчого музею поповнилися унікальними експонатами, які стосуються Української революції 1917–1921 рр., національно-визвольного руху періоду Другої світової війни, а також громадсько-політичного життя української діаспори.

Йдучи до 400-річного ювілею Хрестовоздвиженського братства в Луцьку Музей історії Луцького братства другий рік поспіль проводить серію науково-просвітницьких інформаційних заходів. Цього разу, 22 березня о 14-00, в музеї пройде історична година «Учити даскал і любити маєт діти всі заровно»: освітньо-виховна система Луцької братської школи».