Головна » 2017 » March » 20 » Захист культурних цінностей у разі збройного конфлікту – новий документ ЮНЕСКО
Захист культурних цінностей у разі збройного конфлікту – новий документ ЮНЕСКО

Портал про переміщені і втрачені історичні та культурні цінності "Забута спадщина" опублікував новий документ ЮНЕСКО: "Військовий посібник з охорони культурної спадщини" (Protection of Cultural Property: Military Manual).

Цей документ було підготовлено міжнародною групою експертів, в якості практичного порадника та зібрання інструкцій для збройних сил у здійсненні положень про захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту. Також він містить поради для керівного складу збройних сил в ході проведення військових операцій на суші, на морі і в повітрі.

Це перший подібний практичний порадник на вказану тематику, опублікований ЮНЕСКО.

Джерело: Музейний простір України

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 588 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0