Головна » 2017 » March » 20 » День поезії у Лесі в Колодяжному
День поезії у Лесі в Колодяжному

19 березня у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулося свято «День поезії», організоване Ковельським фондом культури на чолі з його головою Геннадієм Сарапіним.

На свято слова у Лесиній домівці зібралися талановиті волиняни Олександр Васильєв, Марія Пишук, Галина Терлецька, Міріада Никифорова, Валентина Клюнтер, Євген Щур, Володимир Ткачук, Іван Оринчак, Юрій Щербик, Ігор Вижовець, Оксана Вижовець, Віра Семеній, Світлана Пелеп, Олена Прадійчук, Ірина Ярмолюк, Олена Місюра, Леонід Бедрунь, Віталій Лихобицький, Георгій Ідрісов, Григорій Шворак, Богдан Парембський, Олена Чабан, Микола Куремок, Любов Євтушик, Микола Більшевич та інші.

Воїн АТО, поет-бард Юрій Щербик виконав пісні на свої слова, наповнені прагненням миру, роздумами про причини війни, описами її жахіть.

Про що б початкуючі і досвідчені письменники, шанувальники поетичного слова не писали – природу, батька й матір, війну й учасників АТО, кохання – у їх творах − любов до України.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 722 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1