Головна » 2014 » Грудень » 08

У відділі природи Волинського краєзнавчого музею відкрилась виставка ,,Й. К. Пачоський – вчений-біолог, природодослідник (1864 – 1942)”. 8 грудня виповнюється 150 років від дня народження відомого українського і польського ботаніка-флориста, систематика і географа рослин, який у молоді роки ґрунтовно дослідив флору Волинського Полісся.

Війна на сході України забрала тисячі життів українських воїнів. За час проведення АТО не повернулося додому шестеро наших земляків – жителів Іваничівського району. Саме про них відкрито тематичну експозицію в Іваничівському історичному музеї під назвою «Пам’ятай про тих, хто все віддав для України».

85-РІЧНОМУ ЮВІЛЕЮ ВОЛИНСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

ЩЕ ОДНА ВИСТАВКОВА ПРИСВ’ЯТА –

«ОБРАЗ ЛУЦЬКА І ВОЛИНІ У ФАЛЕРИСТИЦІ, ГЕРАЛЬДИЦІ ТА СФРАҐІСАХ»!

Нещодавно працівники гуманітарно-педагогічної академії імені Т.Шевченка міста Кременець з робочою поїздкою побували на Волині, зокрема, відвідали Іваничівський історичний музей.