Головна » 2014 » Грудень » 04

4 грудня в приміщення Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка відбулися урочистості з нагоди святкування 75-річчя з часу створення Волинської області.

Музей технічного прогресу у Луцьку щоп’ятниці протягом грудня організовує наукові подорожі для дітей.

З метою поповнення музейних фондів Ковельський історичний музей проводить благодійну акцію „Подаруй музею експонат”.

11 грудня (четвер) о 16 год. у Художньому музеї відбудеться відкриття чудової виставки талановитої лучанки під назвою «ОЛЯ КВАША. МАЛЯРСТВО».

5 грудня о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться ювілейний вечір Н.Ф.Корнійчук «Пам'ять серця – історична…» (до 80-річчя від дня народження волинської поетеси, публіциста, громадської діячки).