Головна » 2014 » December » 4 » Обласний музей запрошує на ювілейний вечір Н.Ф.Корнійчук.
Обласний музей запрошує на ювілейний вечір Н.Ф.Корнійчук.

5 грудня 2014 року о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться ювілейний вечір Н.Ф.Корнійчук «Пам'ять серця – історична…» (до 80-річчя від дня народження волинської поетеси, публіциста, громадської діячки).

У конференц-залі музею розгорнуто виставку творчих робіт Надії Федорівни, а саме: картини із зображенням краєвидів, культових пам’яток, історичних місць Вірменії. А також: монотипії (мініатюри, гуаш, олія, папір, пластика) – «Русалка», «Намет в горах», «Альбом монотипій», «Закохані»; альбоми монотипії – «Мозаїка землі», «Ритми часу»; фотоальбом; книги.

На захід запрошені колишні колеги, друзі, учні Прилуцької загальноосвітньої школи та Волинського технікуму національного університету харчових технологій.

Довідка:

Надія Корнійчук – корінна волинянка, родом із села Ківерці (тепер Прилуцьке). Після закінчення філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка працювала в педагогічних та культурних закладах м. Рівного та Луцька. Закінчила студію образотворчого мистецтва при Спілці художників (м.Рівне). Чимало працювала творчо і брала участь у персональних та колективних загальнообласних виставках. Видано у різному форматі і тиражі понад 20 книг. Серед них поетичні, для дітей, прозові дослідницько-краєзнавчі, відомі як в Україні, так і закордоном. Зараз продовжує творчо працювати.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1065 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1