Головна » 2014 » Грудень » 4 » Волинський краєзнавчий музей взяв участь в урочистостях, приурочених 75-річчю з часу створення Волинської області.
18:52
Волинський краєзнавчий музей взяв участь в урочистостях, приурочених 75-річчю з часу створення Волинської області.
Волинський краєзнавчий музей взяв участь в урочистостях, приурочених 75-річчю з часу створення Волинської області.

   4 грудня в приміщення Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка відбулися урочистості з нагоди святкування 75-річчя з часу створення Волинської області.

   Доповненням до основних заходів стало представлення ряду ретроспективних виставок про різні сфери життя Волинського краю. Зокрема, Волинський краєзнавчий музей представив виставку «Сторінки історії Волині», де були розміщенні матеріали про наш край починаючи з 1939 року. А саме – документи про створення області, матеріали перших керівників, карта Волині з тодішнім поділом на 13 районів.

   Також серед цікавих експонатів на виставці було перше підняте з шахт Нововолинська вугілля, зразки виробів Підшипникового заводу, Луцького шовкового комбінату, Ківерцівського деревообробного комбінату, макет автомобілів Луцького автомобільного заводу.

   Не оминули музейники і культурне життя краю, представивши волинянам та гостям краю матеріали про творчі волинські колективи, співаків та письменників, що є нашою гордістю.

   Вдалим доповненням до цієї виставки стала виставка волинських короваїв, які були прикрашені рушниками з фондів Волинського краєзнавчого музею.

   Усі, хто завітав того дня на урочистості, мали змогу ознайомитися з найбільшими здобутками нашого краю, а головне віддати належну шану волинянам, які, працюючи в різних галузях, творять нашу історію.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 534 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]