Головна » 2014 » Червень » 05

Волинню зацікавилися столичні жителі. Туристи з Києва і Київської області вже вдруге приїжджають на Маневиччину. Попри столичної турагенції, до організації цих подорожей долучаються Маневицький краєзнавчий музей та Черемський природний заповідник.

Волинський краєзнавчий музей та Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки 26-27 червня 2014 року проводять V Всеукраїнську науково-практичну конференцію „Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури”, присвячену 165-річчю від дня народження Олени Пчілки та 65-річчю з часу створення Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

4 червня у Художньому музеї у Луцьку відбулось відкриття виставки Івана Марчука «Мальовнича Україна».