Головна » 2014 » June » 5 » 26-27 червня відбудеться конференція „Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури”.

Волинський краєзнавчий музей та Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки 26-27 червня 2014 року проводять V Всеукраїнську науково-практичну конференцію „Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури”, присвячену 165-річчю від дня народження Олени Пчілки та 65-річчю з часу створення Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

Конференції працюватиме за такими напрямками:

1. Життя і творчість Олени Пчілки, Лесі Українки та їх внесок в українську та світову культуру.

2. Історія родини Косачів. Косачі і Волинь.

3. Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки: історія і сучасність.

4. Створення зведеного меморіального каталогу документів і матеріалів родини Косачів з фондів державних та приватних зібрань.

5. Дослідження і популяризація життя і діяльності Олени Пчілки, Лесі Українки та родини Косачів в музеях, архівах та бібліотеках.

6. Музеї та музейні експозиції Олени Пчілки, Лесі Українки та інших членів родини Косачів-Драгоманових в Україні та за кордоном.

7. Олена Пчілка, Леся Українка та родина Косачів у геральдиці, фалеристиці, нумізматиці, філателії, філокартії тощо.

8. Історія, теорія та практика літературно-меморіальних музеїв України.

Планується видати збірник матеріалів конференції.

За довідками звертатися:

43005 м. Луцьк, вул. Шопена, 20, Волинський краєзнавчий музей.

Оргкомітет конференції

Телефон: (0332) 24-25-91. Тел./факс: (0332) 24-25-91. E-mail: [email protected]

45061, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Колодяжне, Музей Лесі Українки, Комзюк Віра Михайлівна. Тел.(03352) 9-02-24. Е-mail: [email protected]

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 886 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1