Головна » 2014 » Червень » 04

У Володимир-Волинському історичному музеї відбулося відкриття виставки «Мініатюрні моделі вітрильників в пляшках». Власник і автор виставки Володимир Пантелеймонович Ящук – приватний підприємець, уродженець Тернопільщини, який нині проживає у селі Промінь Луцького району. В експозиції представлені 143 відтворені мініатюрні моделі кораблів, яхт, човнів різних історичних епох: від Стародавнього Єгипту, Китаю, Римської імперії до XVIII-XIX століть.

Нещодавно у Волинському краєзнавчому музеї з нагоди Міжнародного дня музеїв і 85-річчя ВКМ відкрито виставку «Волинський краєзнавчий музей – скарбниця історико-культурної спадщини волинського краю», на якій представлені, зокрема, матеріали по фотосправі початку ХХ ст. і фотоапарати першої пол. ХХ ст.