Головна » 2014 » June » 5 » „Мальовнича Україна” Івана Марчука у Луцьку.
„Мальовнича Україна” Івана Марчука у Луцьку.

4 червня 2014 року у Художньому музеї у Луцьку відбулось відкриття виставки Івана Марчука «Мальовнича Україна». Художник розробив авторську, лише йому притаманну техніку, котру він сам називає пльонтанізмом. Цей термін походить від українського діалектного дієслова пльонтати, що означає «заплутувати», «переплітати», та характеризує особливий спосіб багатошарового нанесення фарби тоненькими лініями, які вибудовують структурність поверхні.

Сьогодні термін «пльонтанізм», збагативши інтернаціональний мистецький словник, поширився на означення всієї, притаманної тільки Марчукові системи художнього мислення і світобачення – унікального, винайденого ним творчого методу.

Джерело: Художній музей у Луцьку

Категорія: Художній музей | Переглядів: 1395 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3