Головна » 2012 » Вересень » 11
   Волинський краєзнавчий музей спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України та Кортеліським історичним музеєм запрошують до участі у Всеукраїнській науковій конференції „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ратнівщина в історії України і Волині”, присвяченій 70-річчю Кортеліської трагедії 1942 року.
19-20 вересня відбудеться семінар-практикум музейників Волинської області „Сучасні технології в роботі музейних установ різних рівнів”.
    На базі Волинського краєзнавчого музею та Кортеліського історичного музею 19-20 вересня 2012 року відбудеться обласний семінар-практикум директорів комунальних та громадських музеїв області на тему „Сучасні технології в роботі музейних установ різних рівнів”.
ПРОГРАМА (УТОЧНЕНА)
Художника-реставратора Волинського краєзнавчого музею Л.Я.Обухович нагороджено Орденом Святої великомучениці Варвари.

ВІТАЄМО!