Головна » 2012 » Вересень » 11 » 20 вересня відбудеться Всеукраїнська наукова конференція „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ратнівщина в історії України і Волині”.
Волинський краєзнавчий музей спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України та Кортеліським історичним музеєм запрошують до участі у Всеукраїнській науковій конференції „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ратнівщина в історії України і Волині”, присвяченій 70-річчю Кортеліської трагедії 1942 року.
Конференція відбудеться  20 вересня 2012 року на базі Кортеліського історичого музею.
Програма конференції тут.

Категорія: Кортеліський історичний музей | Переглядів: 1410 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0