Головна » 2012 » Вересень » 21
Відбулось паломництво вірних Волинської єпархії УПЦ КП до чудотворної Холмської ікони Божої Матері (ВІДЕО).
   У день свята Різдва Богородиці в Луцьку відбувся хресний хід вірних Волинської єпархії УПЦ КП від Свято-Троїцького кафедрального собору до Музею волинської ікони, де зберігається чудотворна Холмська ікона Божої Матері.
Майстриня Валентина Галкіна провела майстер-клас із соломопластики для студентів Східноєвропейського університету.
   У Волинському краєзнавчому музеї експонується виставка „Моє захоплення – мій духовний світ” на якій представлено 101 роботу лучанки Валентини Галкіної. 21 вересня 2012 року майстриня провела майстер-клас із соломопластики студентам історичного факультету кафедри документознавства та музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.