Головна » 2017 » October » 18 » „Здобути або не бути”
„Здобути або не бути”

13 жовтня 2017 року в Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбувся захід „Здобути або не бути”, приурочений Дню захисника України та 75-річчю створення Української Повстанської Армії.

З вітальним словом до присутніх звернувся завідувач музею Віталій Кушнір. Одночасно він подав історичну довідку про створення бази УПА на Волині в районі с.Вовчак, розповів про виникнення перших збройних формувань українських повстанців на теренах сучасного Локачинського району та представив пересувну виставку, організовану за матеріалами з фондів музею.

В ході заходу проведено перегляд документальних фільмів лауреата Шевченківської премії Михайла Ткачука про національно-визвольну боротьбу 1940–1950-х років.

В.Кушнір,
завідувач Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 757 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0