Головна » 2017 » March » 19 » Затурцівський музей запрошує на „книги з автографами”
Затурцівський музей запрошує на „книги з автографами”

Щороку наприкінці березня у школах проводяться заходи, пов’язані з популяризацією книги – т. з. Тижні дитячого читання. Тісно співпрацюючи з освітніми закладами району, Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського 22 березня цього року о 14 годині відкриває виставку „Книга з автографом”, на якій експонуватиметься понад 130 експонатів з фондів і бібліотеки музею.

Серед видань, представлених на виставці, – книги з автографами багатьох відомих людей, які були гостями Затурцівського музею і долучились до поповнення музейної книжкової збірки. Серед них – науковці і меценати, письменники і митці, зарубіжні друзі музею і земляки. Крім книг з автографами, експонуються автографи-рукописи, фотоматеріали, автографи на живописних полотнах тощо. Огляд експозиції виставкової зали доповнить цікава розповідь екскурсовода про історію автографа та авторів деяких книг.

Виставка викличе інтерес не лише дітей, школярів, а й усіх шанувальників книги та краєзнавців.

Наталя Гатальська,
провідний науковий співробітник музею

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 589 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1