Головна » 2015 » January » 16 » Запрошують на „Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони”.
Запрошують на „Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони”.

20 січня 2015 року о 16 год. у Музеї волинської ікони відбудуться «Різдвяні зустрічі», започатковані у 2008 році. У попередні роки учасниками зустрічей були талановиті колективи нашого міста та області, серед яких Академічна хорова капела «Колорит» Камінь-Каширського районного будинку культури, Народний камерний хор «Дзвони» Горохівського районного дому «Просвіта», хор храму Всіх Святих землі Волинської «Волинські дзвони», дитячий хор Центру християнського виховання дітей та молоді при Свято-Троїцькому кафедральному соборі, камерний оркестр «Ренесанс» Волинського державного училища культури і мистецтв ім. І. Ф. Стравінського та інші.

Цьогорічними гостями «Різдвяних зустрічей» є чоловічий хор «Святвечір» при храмі Трьох Святителів УПЦ у Луцьку.

Колектив «Святвечір» був створений при храмі Трьох Святителів м. Луцька у 2011році як громада колядників. Керівник колективу – настоятель цього храму протоієрей Сергій Дембовський. До складу «Святвечора» увійшли священики парафій: мікрорайону Вересневе, с. Несвіч, с. Підгайці, с. Кульчин, також випускники Луцького училища культури, хористи храмів. На початках колектив складався з 8 чоловік. За роки існування «Святвечір» поповнився молодими учасниками, і зараз у його складі 16 співаків. Значно розширився і репертуар хору. Окрім колядок – це старовинні духовні канти, псалми, Богослужбові твори і народні пісні. «Святвечір» бере участь у святкових Богослужіннях як церковний хор, а також у світських та духовних святкових заходах. Своїм ключовим завданням керівник і всі учасники колективу вбачають пропаганду серед пересічного слухача кращих взірців церковної і народнопісенної музичної культури. Кожним своїм виступом хор «Святвечір» старається подарувати радість, та незабутні позитивні емоції слухачам.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 1087 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0