Головна » 2014 » Травень » 12 » Заходи до 85-річчя Волинського краєзнавчого музею.
Заходи до 85-річчя Волинського краєзнавчого музею.

Волинський краєзнавчий музей та його відділи і філіал запрошують на святкові заходи з нагоди Міжнародного дня музеїв та 85-річчя головного музею Волині:

у Волинському краєзнавчому музеї:

• День відкритих дверей з нагоди Міжнародного дня музеїв.

15 травня   Початок о 10.00 год.

• відкриття виставки «Волинський краєзнавчий музей – скарбниця історико-культурної спадщини волинського краю». Колекції з фондів ВКМ.

15 травня   Початок о 14.00 год.

• П’ята наукова історико-краєзнавча конференція «Волинський краєзнавчий музей. Історія та сучасність», приурочена 85-річчю Волинського краєзнавчого музею.

16 травня   Початок о 10.00 год.

• Академія з нагоди Міжнародного дня музеїв та 85-річчя утворення Волинського краєзнавчого музею. Підбиття підсумків обласної рейтингової акції «Музейна подія року на Волині – 2013».

16 травня   Початок о 15.00 год.

- виставка «Волинь в роки Великої Вітчизняної війни»;

- виставка «Друга світова війна в Україні крізь призму агітплаката»;

- виставка «Холмщина. Історія трагедії. Події та долі»;

- виставка «Барви волинської писанки» (з фондів ВКМ);

- виставка «Волинська писанка третього тисячоліття» - (роботи учасників ХХ обласного конкурсу);

- виставка «Пророк, оспіваний землею» (шевченкіана з фондів ВКМ) до 200-річчя Т. Г. Шевченка;

- Шевченківська світлиця Миколи Куделі;

- виставка «Врятовано для України».

у Музеї волинської ікони:

• День відкритих дверей з нагоди Міжнародного дня музеїв.

18 травня   Початок о 10.00 год.

Протягом тижня:

- виставка «Одвічна пісня материнства» (образ Богородиці в іконописі XVII-XXI ст.).;

- виставка «Народна ікона XVII-XIX ст.»;

- виставка «Ти не згасла зоре ясна». Історія Холмської Чудотворної ікони Богородиці у документах, листівках, фотографіях.

у Музеї історії Луцького братства:

• відкриття виставки «Люльки і самовари в історичному інтер’єрі». Презентація музейних колекцій до 85-річного ювілею Волинського краєзнавчого музею.

15 травня   Початок о 12.00 год.

у Художньому музеї:

• міжнародна культурно-мистецька акція «Ніч музеїв».

17-18 травня   Початок о 20.00 год.

Протягом тижня:

- нова експозиція світового та вітчизняного мистецтва.

у Колодяжненському літературно-меморіальному

музеї Лесі Українки:

Протягом тижня:

- виставка пейзажів, портретів, замальовок, сюжетних картин українського художника – волинянина Андроника Лазарчука.

у Затурцівському меморіальному музеї

В’ячеслава Липинського:

• культурно-освітній захід «Шляхетське зібрання в маєтку Липинських» в рамках Міжнародної культурно-мистецької акції «Ніч музеїв».

17 травня   Початок о 17.00 год.

Протягом тижня:

- виставка «Волинська Шевченкіана».

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 710 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.0/4