Головна » 2016 » December » 30 » Волинський краєзнавчий музей запрошує до участі у новорічно-різдвяних заходах
Волинський краєзнавчий музей запрошує до участі у новорічно-різдвяних заходах

Волинський краєзнавчий музей,

його відділи та філіал пропонують

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ ЗАХОДИ

у Волинському краєзнавчому музеї:

- «Різдвяний настрій». Етнографічна виставка традиційних атрибутів різдвяних свят з фондів Волинського краєзнавчого музею.

з 1 січня

- етнографічний захід для дітей «Ляльковий вертеп» з виготовленням лялькових фігурок до вертепної шопки й ознайомленням з атрибутами різдвяних свят на виставці «Різдвяний настрій».

5 січня

- святковий захід «Різдвяний вечір у музеї»: представлення ліри виготовленої Віктором Іщуком (м. Луцьк) за давнім зразком, що зберігається у фондах Волинського краєзнавчого музею; лірницькі пісні у виконанні Андрія Ляшука (м. Рівне); майстер-клас автентичних танців під керівництвом Лесі Косаковської (м. Луцьк).

11 січня

у Художньому музеї:

- міні-виставка «Зимові етюди. Твори українських художників».

з 1 січня

у Колодяжненському літературно-меморіальному

музеї Лесі Українки:

- музейне свято «Різдво у Косачів: Різдвяне послання Косачівського дому для учасників АТО».

11 січня   Початок о 12.00 год.

у Затурцівському меморіальному музеї

В’ячеслава Липинського:

- свято «Музейна Коляда-2017».

14 січня   Початок о 14.00 год.

у Музеї волинської ікони:

- мистецький вечір-концерт «Різдвяні зустрічі».

18 січня

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 702 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2