Головна » 2016 » August » 4 » Волинська трагедія: політизація історії
Волинська трагедія: політизація історії

У бібліотеці Волинського краєзнавчого музею діє виставка «Україно-польське протистояння на західноукраїнських землях у роки Другої світової війни: у пошуках правди».

На виставці експонуються монографії, збірники документів, матеріали наукових конференцій з фондів бібліотеки, в яких подані останні дослідження українських та польських істориків польсько-українських взаємин у міжвоєнний період, роки Другої світової війни та перші повоєнні роки. Висвітлюється не лише перебіг подій, але й відслідковуються причини жорсткого протистояння українців та поляків. Представлені матеріали наукових дискусій польських та українських вчених.

Виставка доповнена також фотодокументальним комплексом, що характеризує сучасні міждержавні стосунки України та Польщі стосовно Волинської трагедії та висвітлює процес її політизації.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 677 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4