Головна » 2016 » January » 20 » ВОДОХРЕЩЕ-2016: Луцькі музейники скупались у крижаній воді
ВОДОХРЕЩЕ-2016: Луцькі музейники скупались у крижаній воді

Велике православне свято – Богоявлення Господнє або Водохреще відзначили в Україні 19 січня. У цей день згадується хрещення Ісуса Христа Іоанном Передвісником (Хрестителем) у річці Йордан. Згідно з християнським віровченням, саме після Хрещення Ісус почав освічувати людей, осяюючи їх світом істини.

Хресний хід, а опісля ритуал освячення води річки Стир, відбулися у Луцьку. Віруючі лучани та гості міста скупались у крижаній воді річки Стир, – повідомляють Волинські новини. Працівники Волинського краєзнавчого музею теж долучилися до цього обряду, власним прикладом закликаючи своїх колег в Україні шанувати прадавні традиції, звичаї та обряди народу.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 787 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5