Головна » 2018 » April » 18 » Вітаємо Олександру Кондратович з презентацією нової книги «Поліська весільна епопея»

У м. Камені-Каширському, в залі районного будинку культури, 17 квітня 2018 року відбулася презентація книги «Поліська весільна епопея» Олександри Павлівни Кондратович.

«Поліська весільна епопея» – це п’ятнадцята книга в доробку Олександри Павлівни. Власне це доповнене і переосмислене перевидання книги «Весілля на Поліссі» (1996 р.).

У дослідженні подано сценарій весіль у сс. Видричі та Гута-Камінська, описано сирний та коровайний обряд, висвітлено питання весільного етикету в українців, зокрема й в поліщуків. Цінність видання полягай й у тому, що сьогодні під час весілля багато обрядів уже не застосовується або ж використовують лише частково, як-то барвінковий чи сирний. Олександра Павлівна не один рік досліджувала весільну обрядовість мешканців Полісся, особливо Камінь-Каширщини, тому у її книзі багата джерельна база, зафіксовані унікальні явища української культури.

Щиро вітаємо автора! Запрошуємо усіх до пізнання весільної обрядовості Волинського Полісся.

Працівники Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 436 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2