Головна » 2017 » March » 9 » Виставку пам’яті Тараса Шевченка відкрито у Володимир-Волинському музеї
Виставку пам’яті Тараса Шевченка відкрито у Володимир-Волинському музеї

9 березня у Володимир-Волинському історичному музеї відкрито виставку «У вінок шани Кобзареві». На ній експонуються: портрет Тараса Шевченка, намальований відомим місцевим художником Григорієм Маковським, вишиті портрети Кобзаря і рушник з текстом поетового «Заповіту» (вишила Віра Оніщук), газетні публікації різних років про Т. Шевченка, книги на шевченківську тематику і «Кобзар» естонською мовою, фотокопії малюнків і віршів видатного сина України.

На презентації були присутні учні 6-Б класу Володимир-Волинської середньої школи № 1 з класним керівником Людмилою Католик. Її вихованці читали вірші Кобзаря, зокрема Дарина Католик виконала вірш «Зацвіла в долині», Дана Левосюк – «Думи мої, думи», Оля Суслова – «Зоре, моя вечірняя», Сергій Пронь – «Садок вишневий коло хати», Олександр Мазурок – «Думка». Учениці Олена Лукасевич і Софія Боць прочитали власні вірші, присвячені Тарасу Шевченку. До слова, Софія Боць зайняла 2 місце на всеукраїнському конкурсі читців творів Лесі Українки і третє місце на обласному конкурсі «Об'єднайтеся брати мої».

Учні дізналися маловідомі факти з життя поета, які розповіли їм наукові співробітники музею.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 619 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1