Головна » 2016 » August » 11 » Виставка Волинського краєзнавчого музею на фестивалі „Бандерштат-2016”
Виставка Волинського краєзнавчого музею на фестивалі „Бандерштат-2016”

5-7 серпня 2016 року, під час проведення 10-го фестивалю „Бандерштат” у місті Луцьку, працівники відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею експонували пересувну виставку „УПА. Історія нескорених”. На майже двох десятках банерів представлені матеріали, що висвітлюють історію, структуру, керівництво Української Повстанської Армії.

Оскільки мета фестивалю не лише популяризація української музики, правдивій українській історії теж приділяють належну увагу.

На гутірках гості мали змогу послухати ветеранів ОУН-УПА, а матеріали виставки стали ілюстративним доповненням, аби краще ознайомитися з такою важливою сторінкою нашої історії як діяльність Української Повстанської Армії. Адже якби не боротьба українських повстанців, ми б не мали омріяної незалежності, за яку сьогодні, нажаль, знову проливають кров наші Герої.

Також музейники поповнили свої фонди новим експонатом – синьо-жовтим прапором, підписаним Надією Савченко, яка відвідала фестиваль.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 709 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5