Головна » 2015 » Січень » 29 » Виставка Школи народного малярства із села Журавники
20:42
Виставка Школи народного малярства із села Журавники
Виставка Школи народного малярства із села Журавники

   29 січня 2015 року відбулось відкриття виставки Школи народного малярства із села Журавники під керівництвом В. Г. Парахіна на виставкових площах компанії «Модерн-Експо». Ініціатором відкриття виставки та проведення майстер-класу для дітей працівників по лінійному рисуванні в дусі народної традиції виступила Олена Василівна Пилипюк.

   Відкрила виставку Навроцька Зоя Михайлівна, завідувач Художнього музею. Вона прочитала лекцію про специфічні особливості народного мистецтва та творчу діяльність В. Г. Парахіна.

   Після відкриття виставки Парахін Василь Григорович, керівник Школи народного малярства, провів майстер-клас за традиціями народного рисування для дітей працівників компанії «Модерн-Експо». Він розповів, що в основі лежить використання прямої і хвилястої лінії, яка змінює при необхідності міру своєї округлості. Діти спробували намалювати квітку, пташку, лебедів, водяну лілею, рибку, білочку, ведмедя, коня. Малювання відбувалось в індивідуальних альбомах і, що важливо, на шкільній дошці, що сприяє швидкій ліквідації певної скутості, що набувається при писанні. Діти різного віку освоїли народні прийоми досить швидко і безстрашно пробували свої сили на шкільній дошці. Василь Григорович процитував слова Дідро: «Нація, яка навчить своїх дітей малювати в тій мірі, як читати, рахувати та писати, перевершить усі інші в галузі науки, мистецтва та ремесел».

   Асистенти майстер-класу: наукові працівники Художнього музею Дмитро Зінько та Оксана Силюк, організатор екскурсій Ольга Щерба.

   Підсумком проведення заходу можна вважати слова, що якщо не вкладати гроші у мистецтво, то доведеться витрачати їх на війну.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 550 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]