Головна » 2017 » October » 10 » Військова техніка ХХ століття
Військова техніка ХХ століття

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відкрилася виставка „Військова техніка ХХ століття”.

На виставці експонуються макети 38 зразків техніки, які використовувалися під час І-ої, ІІ-ої світових воєн та багатьох збройних конфліктів, як у ХХ так і у ХХІ століттях. Представлена техніка таких країн, як Великобританія, США, СРСР, Німеччина, Польща, Франція, Ізраїль та Україна.

Моделі військової техніки у музей передав житель міста Червоноград Солодкий Сергій Степанович - геолог, художник, який займається моделюванням на протязі сорока років.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 697 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2