Головна » 2014 » June » 13 » Відкриття після реконструкції музею-садиби Ігоря Стравінського в Устилузі – у вісімці музейних подій України 2013 року!

Відкриття після тривалого ремонту та реконструкції єдиного у світі музею-садиби видатного композитора ХХ століття Ігоря Стравінського у місті Устилузі (автор експозиції: Олена Огнєва, директор Устилузького народного музею Ігоря Стравінського: Володимир Терещук) увійшло до вісімки фаворитів рейтингу ІХ Всеукраїнської акції «МУЗЕЙНА ПОДІЯ РОКУ – 2013», яку проводять МБФ «Україна 3000» та Український центр розвитку музейної справи.

20 червня 2014 року о 14.00 в ДП «Національний культурно-мистецький та музейний центр «Мистецький Арсенал» (Київ, вул. Лаврська, 12) відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців ІХ Всеукраїнської акції «МУЗЕЙНА ПОДІЯ РОКУ – 2013».

Акція була започаткована у 2006 р. з метою привернення уваги громадськості до найважливіших подій і тенденцій у вітчизняній музейній галузі, а також стимулювання музейних колективів до якнайширшої презентації своїх проектів. Організаторами Акції є МБФ «Україна 3000» та Український центр розвитку музейної справи.

Щороку переможець обирається шляхом широкого рейтингового голосування експертів зі всіє країни (близько 100 осіб): музейників, журналістів, громадських діячів, краєзнавців, науковців та ін.

За звання кращої музейної події 2013 року змагаються близько 30 проектів різного формату та масштабу зі всієї України. Фаворитами рейтингу, на основі таємного голосування експертів, є:

- Конгрес рисувальників у Національному художньому музеї України;

- «Никифор. Виставка творів з колекції Окружного музею у Новому Сончі (Польща)»;

- Включення Національного заповідника «Херсонес Таврійський» до Списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО;

- Започаткування Премії імені Бориса Возницького «За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи України";

- Відзначення 100-річчя передачі Національного музею у Львові Митрополитом Андреєм Шептицьким в дар українському народу;

- Всеукраїнський міжмузейний виставковий проект «Велике і Величне»;

- Відкриття після тривалого ремонту та реконструкції єдиного у світі музею-садиби видатного композитора ХХ століття Ігоря Стравінського у місті Устилуг (Волинська область);

- Присвоєння Полтавському краєзнавчому музею імені Василя Кричевського

Бажаєте знати першими, які музеї отримають дипломи переможців? Тоді вас чекають 20 червня 2014 р. о 14.00 в «Мистецькому Арсеналі».

Офіційні результати будуть оприлюднені на інтернет-порталі «Музейний простір» також 20 червня 2014 р.

Джерело: ProMuseum

Категорія: Устилузький народний музей Ігоря Стравінського | Переглядів: 1202 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4