Головна » 2016 » August » 29 » Відкрили відреставрований комплекс, де зародилася УПА (ФОТО, ВІДЕО)
Відкрили відреставрований комплекс, де зародилася УПА (ФОТО, ВІДЕО)

Відкриття першої черги відреставрованого комплексу в місці, де зародилася УПА, відбулося на Волині 28 серпня. Про це повідомили «Волинські новини» з посиланням на допис у Facebook журналістки Ярослави Вознюк.

"Сьогодні взяли участь у відкритті першої черги відреставрованого комплексу в місці, де зародилася УПА – на Вовчаку. Дякуємо усім, хто долучився до поїздки у це місце слави та звитяги. Владика Михаїл посвятив храм Усіх святих землі Української, відновлені криївки, в одній з яких музей.

Чудові виступи Володимира Вермінського та гурту Чорні черешні додали запалу. Енергія Вовчака, його сила духу всоталися у душу кожного, хто ступив на його землю", – йдеться у повідомленні.

Відео Волинської РДНТКУ:

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 834 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3