Головна » 2017 » November » 10 » Відбулася конференція, присвячена 350-річчю Йова Кондзелевича
Відбулася конференція, присвячена 350-річчю Йова Кондзелевича

У Львівському національному університеті імені Івана Франка і Державному історико-архітектурному заповіднику м. Жовква відбулася наукова конференція, присвячена 350-річчю Йова Кондзелевича.

Учасники оглянули і обговорили питання реставрації і збереження Богородчанського із Скиту Манявського та Загорівського (Вощатинського) із Волині іконостасів, які експонуються у Національному музеї імені Андрея Шептицького у Львові. В конференції взяли участь і виступили директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк та завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 582 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4