Головна » 2017 » October » 15 » Видано науковий збірник конференції, присвяченої 350-річчю від дня народження Йова Кондзелевича

Напередодні ХХІV Міжнародної наукової конференції „Волинська ікона: дослідження та реставрація” видано збірник її матеріалів: Волинська ікона: дослідження та реставрація. Науковий збірник. Випуск 24. Матеріали ХХІV Міжнародної наукової конференції, присвяченої 350-річчю від дня народження Йова Кондзелевича, м. Луцьк, 19 – 20 жовтня 2017 року. Упоряд. Т. Єлісєєва, Є. Ковальчук. – Луцьк, 2017. – 263 с., іл.

До збірника включені доповіді та повідомлення з дослідження та реставрації іконопису, вивчення пам’яток сакрального мистецтва Волині. Окремий розділ збірника присвячений Йову Кондзелевичу.

Видання розраховане на вчених, мистецтвознавців, музейних працівників, реставраторів, усіх, хто цікавиться мистецькою культурою України. Його презентація відбудеться під час конференції.

Крім того, підготовлено електронний варіант третьої частини каталогу «Волинська ікона XVI-XVIII ст. з колекції Волинського краєзнавчого музею», куди увійшли пам’ятки темперного живопису XVIІ-XVIIІ ст., які були відреставровані в останні роки, в також твори живопису західноєвропейської традиції XVIII-ХІХ ст. Утім, цей каталог не буде видрукуваний до конференції через нестачу коштів.

Однак, всі учасники конференції крім видрукуваного збірника її матеріалів отримають електронні варіанти збірника, а також каталогу «Волинська ікона XVI-XVIII ст. з колекції Волинського краєзнавчого музею», ч. ІІІ на CD-диску.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 584 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4