Головна » 2016 » December » 15 » Видано науковий збірник конференції, присвяченої 150-річчю Модеста Левицького
Видано науковий збірник конференції, присвяченої 150-річчю Модеста Левицького

До Всеукраїнської наукової історико-краєзнавчої конференції, присвяченої 150-річчю від дня народження відомого українського письменника, педагога, державного і громадського діяча Модеста Левицького (1866-1932), яка розпочала свою роботу сьогодні у Волинському краєзнавчому музеї, видано збірник її матеріалів: Минуле і сучасне Волині та Полісся. Модест Левицький в історії України і Волині та проблеми формування інтелектуальної еліти. Науковий збірник. Випуск 60. Матеріали Всеукраїнської наукової історико-краєзнавчої конференції, присвяченої 150-річчю від дня народження відомого українського письменника, педагога, державного і громадського діяча Модеста Левицького (1866-1932), м. Луцьк, 15-16 грудня 2016 року. Упоряд. А. Силюк. – Луцьк, 2016. – 212 с., іл.

До наукового збірника ввійшли статті та повідомлення учасників Всеукраїнської наукової історико-краєзнавчої конференції, присвяченої 150-річчю від дня народження відомого українського письменника, педагога, державного і громадського діяча Модеста Левицького (1866-1932), яка відбулася в м. Луцьку 15-16 грудня 2016 року. В окремому розділі розміщено статті М. Левицького на медичну тематику, розробки тематичних заходів та уроків, присвячених його життєвому та творчому шляху.

Науковий збірник видано в рамках Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини у Волинській області на 2016-2020 роки.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 824 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.0/4