Головна » 2017 » November » 27 » Вечір українського романсу в Художньому музеї
Вечір українського романсу в Художньому музеї

23 листопада відбувся вечір українського романсу «Осінні акварелі» в рамках проекту «Довгі осінні, зимові вечори», який традиційно проводиться у Художньому музеї.

Мета цього заходу – популяризація вокального мистецтва і виконавства. Натхненником, ведучим і безпосереднім учасником був Сергій Бень, який представив до уваги слухачів як молодих, так і досвідчених виконавців, яскравих і талановитих, але, на жаль, малознаних у широких колах: Оксана Бурцева, Марія Білецька, Ігор Баранюк, Світлана Кресак, Іван Коротун, Надія Смирнова, Анастасія Оліферук; концертмейстери: Наталя Пом’яновська, Світлана Білякова.

Візуальним образом події недаремно було обрано твір луцької художниці Наталі Кумановської – ми повинні плекати квітку національної культури і трепетно берегти її для наступних поколінь.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 565 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1