Головна » 2014 » June » 17 » В Устилузькому музеї відбулось закриття музичного фестивалю „Стравінський та Україна”.

17 червня в місті Устилузі, у відреставрованому минулого року будинку-садибі Ігоря Стравінського, відбулось урочисте закриття ХІ музичного фестивалю «Стравінський та Україна», присвяченого пам`яті відомого композитора та диригента. Уже традиційно на ньому виступив академічний камерний оркестр «Кантабіле» обласної філармонії. Протягом дня була представлена програма для наймолодших – дітям демонстрували мультфільми, у яких використовується класична музика.

Крім того, цього року в рамках заходів фестивалю у Волинському краєзнавчому музеї презентували фотовиставку «Маестро і джаз». Її відвідувачі мали нагоду відкрити для себе джаз у тематичних світлинах і музичних творах.  На фотовиставці можна було побачити різноманітні експонати: патефон, вінілові диски, радіоприймачі та африканські барабани. Всі охочі мали змогу прослухати відомі музичні твори, переглянути відеопрезентацію та екслюзивні світлини.

Джерело: Володимир-Волинська районна державна адміністрація

Категорія: Устилузький народний музей Ігоря Стравінського | Переглядів: 1211 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0