Головна » 2018 » April » 23 » В обласному музеї запросили у шинок
В обласному музеї запросили у шинок

У Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки-інсталяції «Їсти, пити, хороше походити», що розповідає про шинок ХІХ ст.

Науковий співробітник відділу давньої історії Тарас Верба розповів про історію появи цього явища на наших теренах, що має вже тисячолітню історію, а також про різницю між шинком та корчмою. Було проведено порівняння між традиційним українським шинком та «питейним заведением» часів Російської імперії.

Завідувач відділу етнографії Людмила Мірошниченко-Гусак розповіла про традиційні для тих часів страви, що подавали у тих же шинках.

Відтворення напрацювань науковців було показано глядачам актором театру-студії «Гармидер» Дмитром Безвербним, який зумів повною мірою відтворити атмосферу тогочасного зібрання в шинках найперше з метою спілкування та обміну інформацією.

Дякуємо акторам та студентам, що долучились до цього інтерактивного заходу.

Виставка інтер’єру шинку діятиме у музеї протягом двох місяців, інсталяції за попереднім замовленням.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 495 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2