Головна » 2017 » November » 16 » В обласному музеї закрито виставку «Кобзарство у мистецтві»
В обласному музеї закрито виставку «Кобзарство у мистецтві»

16 листопада у Волинському краєзнавчому музеї відбулося урочисте закриття виставки «Кобзарство у мистецтві» (композиції на тему народної картини «Козак Мамай» учнів Луцької художньої школи).

Про походження образу Козака Мамая в українській міфології та народному мистецтві розповів провідний науковий співробітник відділу новітньої історії Сергій Лис.

Автори робіт, представлених на виставці, спілкувалися з відвідувачами, ліцеїстами Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Для учасників зустрічі виступили бандуристи Владислав Ваколюк і Станіслав Козік, студенти Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 517 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2