Головна » 2015 » November » 15 » В обласному музеї відзначили день народження художника, учасника ОУН-УПА Ніла Хасевича

13 листопада у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулася історична година, присвячена 110-й річниці від дня народження українського художника-графіка та активного учасника ОУН-УПА Ніла Хасевича (1905 – 1952).

Присутні студенти Луцького ВПУ архітектури та будівництва мали можливість послухати лекцію про життя та творчість митця, про боротьбу українських повстанців та про трагічну смерть художника. Також було запропоновано огляд виставки «Ніл Хасевич. Талант, народжений для боротьби», на якій представлені оригінальні речі, малюнки, листівки та бофони створені Нілом Хасевичем.

Учасники історичної години не лише ознайомилися з життям видатного художника та борця, а й побачили унікальні речі періоду Другої світової війни та макет повстанської криївки, у якій жили українські вояки, та подивилися фільм «Здобути або не бути» – історію художника часів боротьби УПА.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 754 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4