Головна » 2017 » November » 27 » В обласному музеї – семінар-практикум з розвитку творчих здібностей учнів
В обласному музеї – семінар-практикум з розвитку творчих здібностей учнів

28 листопада Управління освіти Луцької міської ради спільно із Луцьким навчально-виховним комплексом «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» проводять на базі та за організаційної участі відділу етнографії та народних промислів Волинського краєзнавчого музею міський семінар-практикум вчителів трудового навчання на тему «Використання технології ліплення для розвитку творчих здібностей учнів». Початок о 9.00 год.

В програмі теоретична та практична частина, ознайомлення із гончарною колекцією музею, творча майстерня, майстер-клас від А. Філозофа, виставка учнівських робіт, обмін досвідом.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 478 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2