Головна » 2017 » October » 26 » «Україна моя вишивана» у Волинському краєзнавчому музеї (ФОТО, ВІДЕО)
«Україна моя вишивана» у Волинському краєзнавчому музеї (ФОТО, ВІДЕО)

25 жовтня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася Всеукраїнська акція єднання «Україна моя вишивана». В акції взяли участь учні 14 групи Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, представники Волинського обласного добровільного товариства «Спілка Чорнобиль» та учні Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, а також жителі та гості міста.

Метою акції було об’єднати різні спільноти України для духовного процвітання Батьківщини у любові до спільного генетичного коду нації української вишиванки. Карта є своєрідним полем молитви, зарядженим позитивною енергетикою людей зі всієї України. За допомогою голки і нитки хрестик за хрестиком ми об’єднуємо серця українців в одне єдине ціле.

Відео ПАТ НСТУ ВРД:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 508 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0