Головна » 2015 » November » 20 » У Володимирі-Волинському перепоховали жертв політичних репресій
У Володимирі-Волинському перепоховали жертв політичних репресій

19 листопада 2015 року на комунальному кладовищі м.Володимира-Волинського відбулося урочисте перепоховання жертв політичних репресій 1939-1940 рр. Дослідження на території Володимир-Волинського городища, місця, де загинули тисячі людей від рук НКВС та гестапо, тривають з 2010 року. Цього року експедиція ДП "Волинські старожитності" працювала завдяки Фундації Незалежності (Люблін, Польща), Ради Охорони Пам'яті Боротьби і Мучеництва та Генерального консульства Республіки Польща у м.Луцьку. Було виявлено сміттєву яму, в яку закинули 13 жертв, розстріляних у потилицю.

У церемонії перепоховання взяли участь священнослужителі різних конфесій, віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку Марек Запур, представник Фундації Незалежності Ян Федірко, міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк, директор ДП "Волинські старожитності" Олексій Златогорський, директор Володимир-Волинського історичного музею Володимир Стемковський, директор Володимир-Волинського історико-культурного заповідника Володимир Пикалюк, працівники культурних і наукових установ міста, громадські активісти.

Джерело: прес-центр ДП "Волинські старожитності"

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 808 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0